Leden 2015

Bren dnešní obrany videjko :)

25. ledna 2015 v 20:37 | Deni

Letecký den...Haf

9. ledna 2015 v 14:00 | Deni
Jo jak von se Bréňo těší, až si zase zakouše! Panička je marod a tak se spolu ,,Válíme" v pelechu... Bylo toho tolik, až toho mám pokrk... Člověk tak dlouho chodí do práce marod, až se mu to stonásobně vymstí... Musím říct, že za těch 14 dní jsme zvládli naučit popros, Jó Bren.. Malo-obří šašoun, začíná mít radost z každé maličkosti... ,,Hele paničkooo jakejj jsem šikovnej! Umim prosit.. Sice jinak než všichni vokolo mě! Ale já mám svuj styl!"
Vemu do ruky starej polštář, kouknu na něj..Zavolám..,,Hele co já to jsem za syčáka. Ani pocvičit s tebou nezajdu!.Vem si mě!" Zavrčím na něj hlasem chuligána... Brendymu okamžitě zajiskří oči, rozběhne se proti mě, div nevyskočí dva metry a ňaf! Má svuj polštář a hrdě si ho nese do pelechu, kde ho sdílí se svou ségrou a tam si odfrkne s polštářem kerej ještě drží v tý svý uslintany brenoidní tlamě... ,,Aspoň něco mámo! Aspoň něco!" (:

Náš malej vobřík zas o něco starší..

6. ledna 2015 v 23:00 | Deni
Tak to máme za pár... 10.1 mu bude už 10měsíců!!! Uteklo to strašně rychle a je z malýho štěňátka (mamánka) pes s kterym se nebojím jít večer ven..